logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (232) 484 4422

Top

vBulletin Seo Eklentileri

vBulletin Seo Eklentileri

SEO yöntem ve tekniklerini uygularken başarıyı arttırmak için tam bilinse de bilinmese de  vBulletin forum sistemi için çok fazla  SEO eklentileri kullanılıyor. Ve kullananların önemli bir kısmı neredeyse çoğu detayları bilmiyor. SEO’da başarıyı yakalayıp arama sonuçlarında üst sıralara çıkmak kapsamlı bir çalışmayı gerektirirken bununla beraber kullanılan SEO eklentileri, yaptığınız çalışmaları iyi ya da yetersiz olduğu için kötü etkileyebilir. Yapılan araştırmalar, danışılan kişiler eminiz fazlasıyla seçenek sunuyorlardır. Ama bu kadar görüşün karışıklığa neden olabileceğini ve birçok kişinin de temel olarak hangi eklentileri baz almaları gerektiğini söylemek istiyoruz.

Bahsedeceğimiz SEO eklentileri kullandığınız diğer uygulama ve eklentilerle uyumuna göre değişkenlik gösterebilir. Bunu dikkate almalısınız. Eklentilerin detaylarını, sitenizin, sektörün rekabet gücüne göre karşılaştırarak, en optimum eklenti/eklentileri kullanmanızı öneriyoruz.

Öne Çıkan Seo Eklentileri

 

Nuseo, Tfseo, Vbseo, Vbulletin, Vrewrite, Zoints Seo, vbulletin forum, vbulletin nedir, seo eklentileri

SEO Eklentileri, yaptığınız çalışmaları iyi ya da yetersiz olduğu için kötü etkileyebilir. Yapılan araştırmalar, danışılan kişiler eminiz fazlasıyla seçenek sunuyorlardır. Ama bu kadar görüşün karışıklığa neden olabileceğini ve birçok kişinin de temel olarak hangi eklentileri baz almaları gerektiğini söylemek istiyoruz.

 

  • vBSEO

 

vBSEO eklentisi, SEO eklentileri arasında ücretli olarak yazılmış bir SEO eklentisidir. Sitenizin îhtiyacı olan her şeyi düzenlediğini söyleyebiliriz. Sitenizi tüm arama motorlarında üst sıralara taşıma konusunda oldukça sıkı çalışan bir eklentidir. Bunun için de meta etiketlerinizden tutun, vBulleti SEO’ya uygun hale getirerek düzenlemektedir.

 

  • tfSEO

 

tfSEO eklentisi de SEO eklentileri arasında ücretsiz bir SEO uygulaması olarak karşınıza çıkacaktır. Adını ciddi anlamda duyuran bir eklentidir. tfSEO eklentisi de faydalı olacaktır. Ancak, kurulumunun zor olması ve vBSEO kadar başarılı olmayacağını kabul ederek hareket etmenizde fayda var.

 

  • vRewrite

 

vRewrite eklentisi de ücretsiz bir SEO eklentisidir. Aslında başlarda SEO eklentileri arasında gözle görülür başarılı bir grafiği vardı. Ama sürekli yeni çıkan ya da güncellenen versiyonlara uyum sağlayacak yeni sürümünü çıkarmadıkları için başarısı düşmeye başladı. Buna karşın,  sitenizde vRewrite’nin uyumlu olduğu vBulletin sürümünü kullanıyorsanız tabi ki de kullanabilirsiniz.

 

  • Zoints SEO

 

Zoints eklentisi de SEO eklentileri arasında ücretsiz bölümde yer alıyor. Ücretsiz eklentiler arasında en çok tercih edilen ve kullanılan SEO eklentisi olarak ifade etsek yanlış olmaz. Neredeyse etkili olması gereken tüm bölümleri düzenlemektedir, ama neredeyse.  Haliyle ücretsiz bir eklenti olduğu için ücretli eklentiler arasında kendine yer bulamıyor.

 

  • NuSEO

 

NuSEO eklentisi, ücretli bir SEO eklentisidir. SEO eklentileri ve özellikle ücretli eklentiler arasında vBSEO gibi eklentilerle fazla da yarışamamaktadır. Buna rağmen kullananların bu eklentiden memnun olduklarını söyleyebiliriz.

Yorum Yok

Yorum Yazın