logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (232) 484 4422

Top

Seo Hizmetini Biliyorum Diyenler

Seo Hizmetini Biliyorum Diyenler

 

Günümüz küresel dünyasında bireylerin, küçük büyük firma ve şirketlerin pazarlama stratejilerinde giderek vazgeçilmez bir noktaya gelen SEO hizmetleriyle ilgili kime sorsanız size hemen yanıtını verecektir. Ama ne kadarını biliyorlar ya da bildiklerini sanıyorlar. Tabi ki en temel bilgi olan “firmanıza ya da size ait olan web sitenizi arama motorlarında en üst sıraya çıkarmak için yapılan çalışmalar bütünü” düşüncesini iyice anlamak gerekiyor.

 

kurumsal seo hizmteti, seo hizmeti fiyatları, seo hizmeti nedir, seo hizmeti veren firmalar,web seo hizmeti, seo ajansı,uygun seo hizmeti, izmir kent ajans

İzmir Kent Ajans olarak, hiçbir detayı sorgulamadan, öğrenmeden SEO hizmetini almanızı istemeyiz.

 

Anladıktan sonra SEO çalışmasının sadece seçilen anahtar kelimelerle ya da sadece oluşturulan içerik ve tanıtımla ilgili olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Kendiniz SEO çalışmasını yapmaya çalışabilirsiniz ancak nasıl bir zorlu süreç olduğunu işin içine girdikten sonra ancak görebileceksiniz. Oluşturmuş olduğunuz içeriklere, düzenli veri girişlerine ve diğer sosyal medya uygulamalarındaki tanıtımlara dikkat etmenizin SEO hizmetine sadece bir yararı olabilir, tamamını oluşturmaz.

 

 

Birçok kişi ve kurumsal firmanın hala SEO hizmetlerine karşı direnişi nereye kadar sürecek?

 

Birçok alanda olduğu gibi SEO hizmetlerine de gereksiz ya da çok bütçe ayrılmaması gerektiğini düşünen, SEO hizmetini biliyorum diyenlerin sayısı oldukça fazla olduğuna şüphemiz yok. Başarıya giden yolda birkaç önemli noktayla değil, görülebilecek, erişilebilecek her ortama, her uygulama ve tekniğe ihtiyaç vardır. Hepsi gerçekleştiğinde ancak gerçek bir SEO çalışması yapılmış demektir. Ki biraz araştırıp okuduysanız da çok iyi bir SEO çalışması yapılsa bile sitenizin arama motorlarında ilk sırada ya da sıralarda yer alma garantisi verilmiyor. Verilemez de. Uzun soluklu bir süreçten bahsettiğimizin altını çizmek istiyoruz. İster 6 aylık ister 1 yıllık süreç olsun, amacımız uzun vadede kalıcı başarıyı yakalayıp, kullanıcıların aradıklarında ilk size ulaşmalarını sağlamak.

 

Birçok kültürde olduğu gibi bizim kültürümüzde de var olan sabırsız davranarak, SEO hizmetini bugün aldıysam yarın sonucunu görmek istiyorum derseniz kesinlikle kaybedersiniz. Bu hizmeti kullanıp sizi anında ilk sayfa ve en üst sıralara çıkartabilecek kişi ve kurumlar olabilir ama çalışmalarının yasal ve etik değerlere karşı olduğunu da belirtmekte fayda görüyoruz. Size bu hizmeti veren kurumların aldanışına girdiğiniz andan itibaren kısa vadede oluşan memnuniyetiniz uzun vadede hayal kırıklığına dönüşecektir. Çünkü arama motorları ki en önemlisi Google, SEO konusunda gereken hassasiyeti fazlasıyla gösterdiği için birden kendinizi farklı bir yerde bulabilir hatta engellenebilirsiniz.

kurumsal seo hizmteti, seo hizmeti fiyatları, seo hizmeti nedir, seo hizmeti veren firmalar,web seo hizmeti, seo ajansı,uygun seo hizmeti, izmir kent ajans

İzmir Kent Ajans olarak, hiçbir detayı sorgulamadan, öğrenmeden SEO hizmetini almanızı istemeyiz.

Genel olarak SEO mantığını anlayıp tüm hatlarıyla bu hizmeti veren bir firma olarak, SEO hizmeti paketleri için oluşturulan fiyatların gerçekten ideal olduğunu ve karşılığını da gerçekten göreceğinizi de temin edebiliriz. Eğer hala şüpheleriniz varsa geniş çaplı bir araştırma yapmanızı öneririz. Referansların ve araştırmalarınızın sonucunda ne demek istediğimizi anlayacaksınız. İzmir Kent Ajans olarak, hiçbir detayı sorgulamadan, öğrenmeden SEO hizmetini almanızı istemeyiz. Bununla beraber pazarlama hedefleriniz ve kullanacak olduğunuz bütçe doğrultusunda doğru adımlar atmanızı ve hedeflerinize ulaşmanız her zaman önceliğimiz olmuştur. SEO hizmetleriyle ilgili istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz.

 

SEO paketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

Hedefleriniz Gerçek Olsun!

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Yorum Yok

Yorum Yazın