logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (232) 484 4422

Top

Seo Etkili Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır?

Seo Etkili Tanıtım Yazısı Nasıl Hazırlanır?

Sitenize oluşturacağınız içerik ve seo etkili tanıtım yazısı ile bu konudaki arama motoru kriterlerini yerine getirmiş olacaksınız. Bununla da kalmayıp arama motoru sıralamalarında üst sıralarda kendinize yer bulacaksınız. Web siteniz sizin görünen imajlarınızdan biriyse şayet, pazarlamanızın iyi bir şekilde hazırlanması gerekir. Verdiğiniz hizmet ve sattığınız ürünlerin kapsamı ve kullanıcıya sağladığı faydalar net ve akıcı bir şekilde anlatılmalıdır. Bununla birlikte arama motorları, sitenizin sıralamasında etkili olabilmesi için diğer sitelerden gelen linklerden faydalanmaktadır. Birçok siteden sizin sitenize yorum, link ya da öneri gelmişse, siteniz arama motorları gözünde o kadar değerli hale gelmektedir.

Seo etkili tanıtım yazısı yazarak, sitenizin daha sağlıklı bir SEO çalışmasına sahip olabilirsiniz. Bunun için bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır. Bahsedeceğimiz unsurlara dikkat edilmediği sürece, ne yazarsanız yazın, etkili olmayacak ve içerikleriniz, tanıtım yazılarınız SEO konusunda varlık gösteremeyecektir. Her zaman, seo etkili tanıtım yazısı yazmaya başlarken, Türkçe bilginizin tam olması gerekir. Buna ek olarak da faaliyet alanıyla ilgili tanıtım yazısının ve tanıtım yazısına yapılacak SEO çalışmasının doğal görünmesi gerekir. Doğal olmayan ya da anlam bütünlüğü olmayan bir yazı hazırlamış olduğunuzda ve verilecek linklerle sizin trustrank puanınızı düşürmekten başka bir şeye hizmet etmeyecektir. Trustrank puanınızın düşmesi, arama motoru sıralamalarında düşmenize bile neden olabilir. Birbirini izleyen domino taşı gibi ilerleyen bir süreçten bahsediyoruz.

 

Seo Etkili Tanıtım Yazısı ile SEO Optimizasyonuna Katkıda Bulunun

 

etkili tanıtım yazısı, seo tanıtımı, seoya uygun tanıtım yazısı, tanıtım yazısı hazırlama, seo, seo optimizasyonu

Seo etkili tanıtım yazısı yazarak, sitenizin daha sağlıklı bir SEO çalışmasına sahip olabilirsiniz. Bunun için bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken unsurlar bulunmaktadır.

 

Arama motorları sitenizi incelediğinde, kaliteli ve değerli gördüğü sitelerden, makalelerden sizin sitenize bir link verildiğini gördüğünde, emin olun sizin sitenizin değeri de yükselecektir. Bunu niye yazdığımızı şöyle anlatalım. Türkçe bilgisine hâkimliğiyle iyi ifadelerin yer aldığı, konuyla ilgili gerçek ve kendilerine has anlatış tarzlarıyla oluşturulan yazılar, her zaman etkisini gösterecektir. Arama motorları da bu kadar kapsamlı ve doğru adımları izleyerek oluşturulan yazıları bir nevi “bilirkişi” olarak nitelendirerek daha üst sıralamalarda yer vermektedirler. Seo etkili tanıtım yazısı için genel hatlarıyla iyi araştırılmış, orijinal fotoğrafların yer aldığı ki mümkünse kendi fotoğrafların yer almış olması tam da arama motorlarının istediği özelliklerdir. Özgün anlatımı da içerip 300-600 kelime aralığında oluşturduğunuz takdirde istenilen özellikleri yerine getirmiş oluyorsunuz.

Kullanıcıların istek ve beklentilerine göre oluşturulması gereken seo etkili tanıtım yazısı için linkleme yapmayı unutmayın. Ama abartmamak gerekiyor. Aynı sayfaya ve diğer sitelere birden fazla link oluşturulmamalıdır. Bir sınır belirlemek gerekirse, kendi sitenizin ana sayfasına ve diğer alt sayfalara en fazla 3 adet link vermek yeterli olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yazın