logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (232) 484 4422

Top

Önceki Yazı Linki SEO Eklentisi

Önceki Yazı Linki SEO Eklentisi

Sitenizin web tasarımından tutun da link inşası, SEO çalışmalarına kadar her detay önem arz etmektedir. Önemli olmalarının yanında gerçek anlamda her kritere uygun olması için uzun bir zaman ve emek harcanmaktadır.  Wordpress altyapısının kullanıldığı sitelerde her geçen gün doğan ihtiyaç ve gerekliliklere göre yeni eklentiler, yeni uygulamalarla hem SEO optimizasyonu adına hem de kullanıcılar adına verimliği ve kullanım kolaylığı gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de WordPress eklentilerinden Önceki Yazı Linki eklentisidir. Her içerik ya da yazı girildiğinde bir önceki yazıya link verilmesini sağlamaktadır.

 

Önceki Yazı Linki Eklentisi ile Çalışmalarınızı Biraz Daha Kolaylaştırın

 

önceki yazı linki, wordpress seo ayarları, wordpress seo eklentileri, wordpress seo eklentisi, wordpress seo yapmak, önceki yazı linki eklentisi

Önceki Yazı Linki eklentisi, söz konusu eklentiyi kullanan birçok kişinin öneri ve yönlendirmeleriyle yeni sürümü daha etkili bir şekilde kendini göstermektedir.

 

Özellikle link inşası ile ilgilenirken, sayfalarınız, içerikleriniz arasında link geçişleri sağlamanın, bir önceki ya da bir sonraki yazıya link verilmesinin ne kadar ciddi bir süreç olduğunu birçok kişi gibi sizler de biliyorsunuzdur. Ve o süreçlerde yapılan linklemelerin geliştirilmesi adına birçok çalışma yapılmaktadır. Sonuçta site içi link inşaası SEO çalışması için önemli bir parçayı oluşturur. Bunu yaparken de birçok kritere dikkat edilmesi gerekiyor. Bunlardan birisi ilgili kelimeler ve açıklayıcı cümleler üzerinden site içi linkleme yapılmasıdır. Önceki Yazı Linki eklentisi de söz konusu eklentiyi kullanan birçok kişinin öneri ve yönlendirmeleriyle yeni sürümü daha etkili bir şekilde kendini göstermektedir.

Birçok web sitesi sisteminde bir önceki yazıya link vermek oldukça etkili bir SEO çalışmasıdır. Ancak her seferinde bir önceki yazıyı manuel olarak linklemek ya da  uygun açıklamaları girmek çoğu zaman zahmetli ve uğraştırıcı olabilmektedir. Dolayısıyla sizler için önerdiğimiz Önceki Yazı Linki eklentisi ile bu işlemleri kolay bir şekilde yapabilir ve site içi link inşaasını rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Söz konusu SEO eklentisi ile, her yazının sonuna açıklayıcı bir cümle ve o yazıya ait birkaç anahtar kelime ile link verebilirsiniz.

 

Önceki Yazı Linki SEO Eklentisi Özellikleri

 

Site içi güçlü bir link inşaası oluşturur.

Düzenlenebilir hazır şablon yapısına sahiptir.

Yazılara kendi başlığından ve title bilgisi üzerinden link vermektedir.

Eklenti paneli sayesinde yönetim kolaylığı söz konusudur.

Bir önceki yazıya link vererek yeni yazıların daha hızlı yükselmesini sağlamaktadır.

Cümle içerisinde bir önceki yazıya ait 3 önemli anahtar kelimeyi kullanarak SEO etkisini arttırmaktadır.

Ziyaretçilerin sayfa gezinme sayısı ve sitede kalma süresini arttırmaktadır.

Kategoriye göre listeleme özelliği tercih edilebilmektedir.

Etiketi olmayan yazılarda da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Site içi, site dışı ve ziyaretçi bazlı SEO’yu olumlu etkilemektedir.

Yorum Yok

Yorum Yazın