logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (542) 893 1420

İsmet Kaptan Mah. 1373 sk. no:8 Daire:101 Konak /İZMİR

Top

Netsis Eğitimi

Netsis Eğitimi

 • Netsis Eğitimi, Ön muhasebe ve genel muhasebeye bakış ve mantığı anlama.
 •  Fatura ve tahsilat makbuzlarının düzenlenmesi.
 • Netsis Eğitimi, Aralıklı, sürekli envanter yöntemleriyle stok takibi yapmak.
  Netsis Eğitimi, Netsis, muhasebe, genel muhasebe, cari, fatura, stok, çek-senet, bordro, izmir, istanbul, ankara, türkiye,

  Netsis Eğitimi, Netsis, muhasebe, genel muhasebe, cari, fatura, stok, çek-senet, bordro, izmir, istanbul, ankara, türkiye,

 • SGK, VUK, Yeni TTK ve farklı kanunlar çerçevesinde yapılan işlemlerin kontrolü, incelemeleri ve yasal defterlere kaydını oluşturma.
 • Netsis Eğitimi, Bilanço, işletme gelir hesapları özetleri, Muhtasar beyanname, KDV Katma Değer Vergisi, Finansal tablo analizlerini değerlendirme ve üzerinde yorumlama.
 • Kar, zarar hesaplama ve maliyet muhasebesi mantığı üzerinde çalışmalar.
 • Ücret Bordro hazırlamak ve muhasebe kayıtlarını gerçekleştirmek.
 • İhbar tazminatı ile Kıdem tazminatı hakkında örnekler oluşturma ve işlemleri sonlandırma.

Netsis izmir kaynaklı yerli ERP yazılımıdır.

Aynı zamanda muhasebe Programıdır.

Netsis

Market,Veteriner,Mobilya,Reklam,Toptancı,İnşaat,Otomotiv gibi sektörden ve bir çok sektördeki firmalar tarafından kullanılabilen

Stok,Cari,Banka Hesapları,Çek,Senet Takibi yapabilen

Kàrlılık hesaplamaları,Genel Muhasebe(Mizan,Muavin,BA-BS Formu,Yevmiye defteri,KDV Beyannameleri vs.),Cari borç alacak yaşlandırma takipleri,Üretim ve verimlilik hesaplamaları yapabilen bir ERP yazılımıdır. (Maliyet Muhasebesi,İş Akış Yönetimi,Mail,SMS Uygulamaları)

İşletmeler kendi içinde, satış, satın alma, lojistik, üretim, planlama, finansman yönetimi, yönetim muhasebesi gibi süreçlerini klasik kurumsal kaynak planlama uygulamalarıyla otomatize ederken, kendisi ile müşterilerini ve tedarikçilerini elektronik ortamda buluşturacak uygulamalara da ihtiyaç duyuyor. Netsis Standard, işletmelerin finans ve muhasebe uygulamalarına ek olarak müşteri ilişkileri yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, ileri üretim planlama gibi uygulamaları ile özellikle üretim yapan orta ölçekli sanayicilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak geliştirildi.

Modüler yapısı ile işletmelerin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilen Netsis Standard, yabancı dil, eş zamanlı çok kullanıcı, çoklu para birimi, uluslararası muhasebe standartları gibi birçok teknolojik özelliğiyle fark yaratıyor.

Netsis Standard, 3 kullanıcılı işletmelerden, 21 kullanıcıya kadar olan orta ölçekli sanayicilerin hizmetine sunuluyor.

Bu eğitimin amacı ön muhasebe, genel muhasebe, Netsis programını cari, fatura, stok, çek-senet, bordro ve sabit kıymet ile ilgili fonksiyonları öğretmektir.

Call Now Button