logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (232) 484 4422

Top

Kurumsal SEO ile Firmanızı Marka Haline Getirin

Kurumsal SEO ile Firmanızı Marka Haline Getirin

Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firma, web siteleri aracılığıyla hizmetlerine devam etmektedir. Hizmetlerine devam ederken de markalaşma yolunda ilerlemeyi hedeflemektedirler. Bu anlamda olmazsa olmazları haline gelen Kurumsal SEO ile anlaşmak durumunda kalmaktadırlar. Zannedilmesin ki her tarzdaki web tasarım ya da içerik kurumsal anlamda firmaların web sitelerine entegre edilebilir. Böyle bir düşünceniz varsa ya da sizi bu şekilde yönlendiriyorlarsa lütfen bu düşüncelerden kurtulun. Çünkü kurumsal bir web sitesi ne bir blogtur ne de bir forum özelliği gösterir. Tasarım ve içerik düzenlemelerine kadar oldukça büyük farklılıklar göstermektedir.

 Kurumsal SEO ile Hedeflerinize Daha Kısa Sürede Ulaşın

 

kurumsal seo, seo, seo optimizasyonu

Birbirinden farklı sektörlerde faaliyet gösteren birçok firma, hizmetlerine devam ederken olmazsa olmazları haline gelen Kurumsal SEO ile anlaşmak durumunda kalmaktadırlar.

 

Kurumsal sitenizi gerçek bir marka değeri oluşturacak, prestij kazandıracak şekilde oluşturmanız için Kurumsal SEO konusuna ciddi anlamda eğilmeniz gerekmektedir. Baştan söyleyelim, diğer site kurulumu ve tasarımlarında olduğu gibi kullanılan hazır kalıplar, kurumsal sitelerde kendine yer bulamamaktadır. Bunun için daha kapsamlı bir araştırma, araştırma sonuçlarına göre çalışma ve yapılan çalışmaya göre de içerik planlaması yapılmalıdır. Söz konusu firmanın sektörü dikkate alındığında gerekli olan tüm doğru bilgiler eksiksiz, teknik detaylar göz önüne alınarak hazırlanmalıdır. Bilgi ve hizmet almak isteyip siteyi ziyaret eden kullanıcılar da gerçek anlamda faydalanabilsinler. Ve sitenizi daha sık ziyaret etsinler.

Yapılan en büyük hatalardan birisi de kurumsal yapıdaki sitelerin her bölümü ya da sayfalarının gereksiz bilgi ve tasarımla doldurulmuş olmalarıdır. Çalışma alanlarıyla ilgisi olmayan içeriklere sahip sitelerin ziyaretçi çekme ve hit sayılarını arttırma çabaları Kurumsal SEO anlamında söz konusu firmaya zarar verecektir. Mümkün olduğunca faaliyet gösterilen alana ait ürün ve hizmetlerin doğru bilgileri ve kaliteli oluşturulmuş içerikleri yer almalıdır. İçeriklerin oluşturulan dili gerektiği kadar tekniksel detaya ve düzgün anlatıma sahip olmalıdır.  Sonuçta hitap etmek istediği hedef kitlenin düşünce yapısı ve algılamasına göre hareket edilecektir. Bir araya gelen tüm bu unsurlar Kurumsal SEO için yapıtaşı niteliği taşıyacaktır. Görmüş olduğunuz üzere, kurumsal firmaların marka haline gelmesinde farklı SEO Teknikleri yatmaktadır. Bu kompakt çalışmanın da profesyonel bir şekilde yapılması ve sürdürülmesi de ancak SEO konusunda uzman olan kişi ve kurumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu kişi ve kurumların dışında ucuz yollu ya da optimal kaliteden düşük içerik ve hizmet sunan hiç kimseye itibar etmeyin ve gerçek bir araştırmacı olun.

Yorum Yok

Yorum Yazın