logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (232) 484 4422

Top

Hızlı ve Kalıcı SEO

Hızlı ve Kalıcı SEO

Yapılan SEO çalışmalarının etkili olduğunu görmek için sektör ve site analizinizin çok iyi yapılmış olması gerekir. Ki doğru ve etkili bir ihtiyaç analiziyle SEO çalışmaları başlasın. Hızlı ve Kalıcı SEO anlamında yapılacak belli başlı teknikler mevcut. Uygulandığı takdirde kısa süre içinde arama motoru sonuçlarında başarıyı elde etmeniz mümkündür. Bahsedeceğimiz ve Hızlı ve Kalıcı SEO için etkili olan unsurlar, sitenin anasayfa ve kategori, etiket sayfalarının güçlendirilmesidir.

Herkesin bildiği gibi sitenin vitrini anasayfadır. Sitenin vitrini olmakla kalmaz, en önemli sitesi olarak da görev alır. Önemli olmasının nedeni anasayfanın kök domain olarak yer almasıdır. Ki alt sayfalara alınan backlinklerin anasayfaya fayda sağlamasını ve SEO çalışmalarının daha çok anasayfaya yapılmasını göz ardı edemeyiz. Bir sitenin en değerli sayfalarının hangisi olduğunu görüp değerlendirme yapabilmek ve çıkan sonuca göre SEO Optimizasyonu için gerekli çalışmaları yürütmek gerekir. Bunun için de www.opensiteexplorer.org adresini kullanabilirsiniz. Sitenizi sorgulayarak Top Pages sekmesinden en değerli sayfalarınızı puan sırasına göre görebilirsiniz. Hızlı ve Kalıcı SEO için önemli adımlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

 

Hızlı ve Kalıcı SEO için Etkili Çözüm

etkili seo teknikleri, hızlı ve kalıcı seo, hızlı yükselme, seoda kalıcı yükselme, seo optimizasyonu

Hızlı ve Kalıcı SEO için etkili olan unsurlar, sitenin anasayfa ve kategori, etiket sayfalarının güçlendirilmesidir.

 

Özellikle sitenizin anasayfasında yayınlanan yazılar, anasayfanın sahip olduğu yüksek kalite puanından etkilenerek, kendi ile ilgili arama sonuçlarında yükseliş gösterecektir. Hatta anasayfada kalma süresine bağlı olarak da dönüşlerin arama sonuçların etkisi daha da fazla olacaktır. Bu da Hızlı ve Kalıcı SEO için varlık göstergesi olacaktır. Buna ek olarak en sağlıklı SEO çalışması tabi ki bir sitenin tüm sayfalarına yapılan çalışmalardır. Ancak tüm sayfalar için SEO optimizasyonu oldukça emek isteyen bir çalışmadır. Ve maliyeti de arttırmaktadır. Şunu söylemeden de geçmeyelim, tabii ki, sitenizin var olan tüm sayfaları için SEO çalışması yapılmalıdır, bizim burada ifade etmeye çalıştığımız şey Hızlı ve Kalıcı SEO için ilk aşamada yapılacak çalışmalardır. Dolayısıyla anasayfada yer alan yazıların yarattığı etkiye ek olarak kategori ve etiket sayfaları ne kadar sağlam ve güçlü oluşturursanız, içerisinde bulunan yazıların etkisi de doğru orantılı olarak artacaktır. Backlink çalışması yaparken yazı sayısı fazla olan kategorileri ve etiketleri seçerseniz, yine aynı etkiyle siteni< yükselişe geçecektir. Söylediğimiz her detayı da yaparsanız Hızlı ve Kalıcı SEO için sizi engelleyen bir şey olmayacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yazın