logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (232) 484 4422

Top

Siz Söyleyin, Biz Hayallerinizi Gerçekleştirelim

Siz Söyleyin, Biz Hayallerinizi Gerçekleştirelim

 

Kurumsal kimlik başlığı altında gerek firmaların gerekse de kişilerin profesyonelce, markalaşma yolunda kendilerini üst sıraya çıkaracak, kendilerini fark ettirecek bir vitrine ihtiyaç duyuyorlar. Bunu da en güzel web sitesi tasarımları başlatıyor sonrasında da SEO hizmetleri, sosyal medya kanallarının yönetimi gibi sıralanıyor. Vazgeçilmez hale gelen bir nokta ise web sitesi olmayan kişi ya da kurumlara değer gösterilmiyor.

 

Haksızlar mı?

İzmir Kent Ajans olarak bizi arayabilirsiniz. İsteklerinize en uygun çözümü sunacağımızı da görmüş olacaksınız.

İlköğretimden üniversiteye kadar olan eğitim sürecinden tutun da mezun olduktan sonra iş arama süreci ve çalışılan firmanın konumuna kadar her dönemde, her aşamada aranılan, hizmet satın alınan her kişi ve kuruluşun internet sitesinin varlığı, düzgünlüğü her zaman öncelik teşkil etmekte. Artık internette herhangi bir kişiyi ya da kurumu aradığımızda karşımıza web sitesi çıkmıyorsa, ya da hizmetleri ve iletişim konularında çok büyük eksiklikleri varsa, çok iyi bir yer de olsa teğet geçiyor, yok sayıyoruz. Yani web sitenizin olmamasını bir kenara bırakın, olduğu zaman bile nasıl bir çerçevede olduğu bile artık çok önemli.

 

Web sitenizin tasarım olarak ilgi çekici olması, müşterilerinize yönelik rahat ulaşılıyor olabilmesi, ürünlerinizin çeşitliliği hakkında bilgilerin, içeriklerinin, iletişim bilgilerinizin, varsa blogunuzun ve sosyal medya araçlarınızın kolayca ve güvenilir bir şekilde karşı tarafa yansıyor olması gerçekten oldukça önemlidir. Bunların arasından SEO hizmetinden bahsetmiyorm bile. Kaçınılmaz olduğunu siz de biliyorsunuzdur.

 

Dolayısıyla, karşımızda milyonlarca tema ve web tasarımı örnekleri de varken size düşen şey, sadece web siteniz aracılığıyla sahip olduğunuz hedef ve amaçlar doğrultusunda nasıl bir imaj ve hizmet anlayışı vermek istediğinizi belirlemek. Daha sonra bunun üzerinde gereken çalışmaları yapıp hayallerinizi, kurumsal kimliğinizi gerçekleştirip geliştirmek bize düşüyor. Bu alanın ne kadar uzmanlık gerektirdiği tartışılmaz bir noktadadır.İşin sonunda bir iki detayla büyük resmi kaçırmak da var.Profesyonellik içermeyen bir siteye yönelik algı yükselişten ziyade imajınızın değer kaybetme noktasında bile kendini gösterebilir.

 

Bu yazıyı okuyorsanız, demektir ki web sitenizin tasarımından memnun değilsiniz ya da eksik olan bir şeylerin farkındasınız ama ne olduğunu kestiremiyorsunuz. Hatta bulmuş da olabilirsiniz, ama gereken hizmeti nereden alacağınızı düşünüyorsunuzdur. Bu noktada satırları okumak yerine siz Söyleyin, biz hayallerinizi gerçekleştirelim. Bilgi almak için İzmir Kent Ajans olarak bizi arayabilirsiniz. İsteklerinize en uygun çözümü sunacağımızı da görmüş olacaksınız.

Web Tasarımı ile ilgili hizmet anlayışımız için Tıklayın

Yorum Yok

Yorum Yazın