logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

İsmet Kaptan Mah. 1373 Sk. No:8 D:101 Suat Manisalı İş Merkez

+90 (232) 484 4422

İsmet Kaptan, Mahallesi, 1373. Sk. No:8 D:11, 35210 Konak/İzmir

Top

Hakkımızda

Kurumsal

İzmir Kent Ajans yeni kurulmuş ve web tasarım & seo alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim şirketidir.
2 Devin Birleşmesi ile varlığını ortaya koyan interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır.Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar Uygulamaktayız. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşıyor. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. SEO Uzmanımız 81 ilde kendini kanıtlamış olmakla birlikte , markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında destek veriyoruz.

q
HEDEFİMİZ

Bu sektörde ve tüm projelerimizde uzun soluklu faaliyet gösterebilmektir.Amacımız sağlıklı verimli ve en önemlisi ürünlerimizi geliştirerek güncel tutmaktır.

q
HİZMET ALAN PORTFÖYÜMÜZ

Her sektörden firmalar, esnaf, okullar, Hastane ve sağlık merkezleri, dernekler ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

q
TEMEL ÖZELLİK

Gözünüz arkada kalmasın biz sizin için her şeyi düşünerek oluşabilecek güncelleme, geliştirme ve yedekleme sistemimizle hep bir asistanınız olduğunu düşünün sadece talep edin biz tüm gücümüzle destek vermek için hazırız.

q
EKİBİMİZ

Yazılım Uzmanları – Bilgisayar Mühendisi – Web Tasarımcılar – Grafikerler – E-Bülten Danışmanından Oluşan bir Aileyiz…

Hizmetlerimiz

50’ye yakın farklı sektörde 2847’den fazla projeye imza atan İzmir Kent Ajans, 2017 yılında yeni web projeleri ve sosyal medya çalışmaları geliştirerek Türkiye internet pazarında farklılıklar oluşturmaya devam etmektedir…

SEO

Seo Uzmanı ile uzun vadeli sonuçları ile etkili internet Salayıcısı.

Arama Motoru Optimizasyonu

Nihai amacımız siz değerli müşterilerimize ziyaretçi sayısı ile satışınızı artırmaktır

Dijital Pazar

Markanızın Dijital Pazar Kalitesini Arttırıyoruz

Web Tasarım

Büyük ya da küçük her firmanın bir sitesi mutlaka olmalı.

Seo Analytics

Web Siteniz İçin En İyi Analizi Sağlıyoruz

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal medya şirketleri kendi markaları ve hizmetlerini müşterilerine ulaştırmak için iletişimin gücünü kullanırlar.

Hizmetlerimiz

İzmir Kent Ajans , Kreatif Web Ajansı olarak Seo'da İDDALIYIZ, web tasarım, e-katalog, seo danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, web sayfası tasarımı, toplu mail gönderim programı, digital katalog, kurumsal website, e-ticaret sitesi, kurumsal seo, sosyal medya danışmanlığı, Mobil Pazarlama, Google AdWords ve Bing Ads daha fazlası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım 0
Seo 0
Grafik Tasarım 0
Sosyal Medya 0

EKİBİMİZ

Yazılım Uzmanları - Seo Uzmanı– Bilgisayar Mühendisi – Web Tasarımcılar – Grafikerler – E-Bülten Danışmanından Oluşan bir Aileyiz…

mkdf-team-image

Mustafa M.

Seo Uzmanı - Web Development

Lorem ipsum

mkdf-team-image

Serpil T.

Grafik Web Yönetimi

Lorem Ipsum

mkdf-team-image

Onur Ç.

Seo Makale Yazarı

Lorem ipsum

Bir Telefon Kadar Yakınız

Tüm aklınızda olan sorular ve bilgilnemek için bizi arayın..

Teklif AL