logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

İsmet Kaptan Mah. 1373 Sk. No:8 D:101 Suat Manisalı İş Merkez

+90 (232) 484 4422

İsmet Kaptan, Mahallesi, 1373. Sk. No:8 D:11, 35210 Konak/İzmir

Top
  • İnternette Başarı Arayanlara Özel Hizmet Seçeneği İnternet dünyasının gelişmesi ve herkes tarafından kullanılmaya başlaması ile birçok firma hizmetlerini veya ürünlerini online ortama taşıyarak kar marjlarını arttırma çabası içerisi

  • Günümüzde reklam, ürünün tanıtılması için vazgeçilmez etkenlerden arasındadır. Aynı durum internet sektöründe de vardır, ancak diğer internet sitelerinden alan kiralayıp reklam vermeden önce, sitenin en etkili reklamını yapacak olan etk

  • Seo istanbul İnternet kullanımının ciddi oranda arttığı bu dönemlerde, online sitelere olan ilgide aynı şekilde artmıştır. Bünyemizde seo istanbul hizmeti tüm yönleri ile profesyonel şekilde sunulmaktadır. Sizde sektörünün açık ara lid

Sosyal Pazarlama ile Kurumunuzu Dünya Medyasına Açın...


Artık şirketler, reklam bütçelerinin ortalama %22sini sosyal medya ve internet tanıtımına ayırıyorlar. Televizyonun icad edildiği ilk on yıl içerisinde bile bütçelerin bu kadar büyük bir kısmı video reklamlarına kaymamıştı. Demek ki olay ciddi. Bunu bilmeseydiniz şu an burada olmazdınız zaten.

İşimiz sosyal iş stratejilerinizi internet ortamında ihtiyaçlarınıza göre planlamak ve uygulamak. Yani, siz markanızın için beklentilerinizi söylüyorsunuz, biz de markanız için sosyal ağ geliştiriyoruz. Nasıl mı?

Marka Sayfaları Oluşturma: Facebook başta olmak üzere en etkili sosyal mecralarda profesyonel marka/ürün sayfaları yapımı ve içerik yönetimi.

Fan Besleme: Anketler, Sosyal Uygulama (Application) geliştirilme ve içerik yönetimi, seeding

İtibar Yönetimi:Kullanıcı fikirlerinin toplanması, tepkilerinin değerlendirilmesi, sorunların çözülmesi.

İçerik oluşturma: Her içerik ilgi çekici değildir. Hazır içerik ise sınırlıdır.

Detay

Our Case Studies

Lorem ipsum dolor sit amet, non odio tincidunt ut ante, lorem a euismod suspendisse vel, sed quam nulla mauris iaculis. Erat eget vitae malesuada, tortor tincidunt porta lorem lectus.

Teklif AL