logo
Firmalara dijital dünya da yapılan olumsuz yorum ve eleştiriler olumsuz bir itibar bırakmaktadır. Bu da web sitesine olan güvenin azalmasına neden olur ve zaman içerisinde de web sitenize gelen ziyaretçi sayısının azalmasına neden olur. Bünyemizde size özel çözümler ve çalışmalar ile olumsuz yorum ve eleştirileri engelleyerek markanızın itibarını koruyoruz.

Web Tasarım

SEO Danışmanlığı

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Sosyal Medya Yönetimi

E-posta Pazarlama

Hızlı İletişim
Kurumsal SEO, Web Tasarım, E-ticaret Danışmanlığı, AdWords Reklamcılığı, Facebook Reklamcılığı, Google Analytics ölçümleme alanlarında uzmanlaşmış, e-ticaret sitelerine, websitelere ve portallara danışmanlık veren bir şirkettir.

+90 (232) 484 4422

info@izmirkentajans.com

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 / 511 Konak /İZMİR

+90 (542) 893 1420

İsmet Kaptan Mah. 1373 sk. no:8 Daire:101 Konak /İZMİR

Top

arama motoru optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

arama motoru optimizasyonu, amo, google, seo, seo hizmetleri izmir, izmir seo hizmetleri, izmir, istanbul, ankara,

arama motoru optimizasyonu, amo, google, seo, seo hizmetleri izmir, izmir seo hizmetleri, izmir, istanbul, ankara,

Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin arama motorlarıyla daha uyumlu hale getirilerek sitenizin kolay bulunmasını sağlamak amacıyla sayfalar üzerinde yapılan düzenleme çalışmaların bütünüdür. Sayfaların kodlama tarafından teknik anlamda müdahalelerin gerektiği durumlar ve sitenizin içeriğinde düzeltilmesi gereken yerleri tespit ederek sitenizin performansını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Web Sitenizin Öne Çıkması;

 • Doğru İçerik

  Web sayfalarınızda anlatılanların doğru bir biçimde sayfaya yerleştirilmesi, metinlerin, başlıkların, görsellerin ve ilgili bilgilerin düzenli konumda bulunması arama motorları nezdinde önemlidir.

 • Doğru Anahtar Kelimeler

  Web sayfalarınızda bulunan bilgileri destekleyen anahtar kelimeler, aramalarda çokça kullanılan kelimeler olarak seçilirse daha fazla ziyaretçi almanız kolaylaşır. Bu anahtar kelimelerin tespit edilerek sayfanızdaki uygun yerlere yerleştirilmesi sitenizin arama motoru performansını artıracaktır.

 • Hatasız Kodlama

  W3C kriterlerine uygun kodlama yapısı, sitelerin arama motoru başarısı için önemli şartlardan biridir. Kodlama tarafı analiz edilerek bulunan hataların giderilmesi bu açıdan gereklidir.

 • Sayfaların Hızlı Açılması

  Web sitenizin daha hızlı gezilebilmesi için bazı arama motoru optimizasyonu çalışmalarının yapılması gerekebilir. Bu türden geliştirme çalışmaları sitenizin daha hızlı gezilmesini sağlayacağı gibi arama motoru optimizasyonu bakımından da bir avantaj sağlayacaktır.

 • Sosyal Medya Entegrasyonu

  Sosyal medya platformlarında web sitenizin yer almasıyla birlikte web sitenizin daha fazla sayıda ziyaretçi sayısına ulaşması kolaylaşacaktır. Firmanızın bilinirliği, ürünlerinizle veya hizmetlerinizle ilgili duyuruların hızlı ve kolay verilmesi, yorumlar almanız, etkinliklerinizin paylaşılması gibi özellikleri düşünüldüğünde sosyal medya vazgeçilmez bir fırsattır.

Site Haritaları

Web sitenizin altındaki tüm sayfaların arama motorları tarafından tanınması önemlidir. Site haritaları arama motorlarına sitenizin her sayfasını tanımaları için bir klavuzdur.

Analiz ve Takip

Yapılan arama motoru optimizasyonu çalışmasının bir kereye mahsus olmayıp sürekli takip edilip geliştirilen türde bir çalışma olması sebebiyle arama motoru optimizasyonun sunduğu analiz araçlarından faydalanmak gereklidir.

Doğru Hedef

Web sitenizin çok sayıda ziyaretçi alması değil, en uygun ve kaliteli ziyaretçi alması önemlidir. Gelen ziyaretçilerden önemli ölçüde sizinle temasa geçilmesi ve sonuç olarak satışlara olumlu etki yapması hedeflenir..

Call Now Button